+420 721 640 525
info@fitnessdance.cz

Aktuální kurzy FitnessDance 2019/2020

Aktuální kurzy FitnessDance 2019/2020

KDY A KDE?

DOSPĚLÍ

Sedlčany

každou neděli 19-20 hodin v zrcadlovém sále DDM SOU, ulice Petra Bezruče 364, Sedlčany

Nejaktuálnější informace na Facebooku >>

Petrovice u Sedlčan

každý čtvrtek 18:15-19:15 hodin v tanečním sále Obecního domu v Petrovicích

Nejaktuálnější informace sledujte na Facebooku >>

Neveklov

každé pondělí 18-19 hodin v sále Sokolovny (TJ Sokol, Rákosníkova 162)

Nejaktuálnější informace na Facebooku >>

DĚTI / MLÁDEŽ (cca 10-17 let)

Pokud by tančící klientky rády navštěvovaly lekce společně se svou dcerou/neteří/mladší sestrou nebo kamarádkou apod. která je mladší 18ti let, je to možné na lekcích pro dospělé. Choreografie jsou jednoduché a děti v tomto věku je již běžně bez problému zvládají. Taneční nadšenci mladší 18ti let mohou po předchozí domluvě samozřejmě navštěvovat lekce i bez doprovodu dospělého.

KOMU JSOU LEKCE URČENÉ?

Lekce FitnessDance jsou určeny nejen dospělým, ale i dětem zhruba od 10 let, které již dobře zvládají koordinaci celého těla společně se zapamatováním kroků. Jednoduše všem, kteří se rádi baví, tančí, užívají si hudbu nových i starších nadčasových hitů a zároveň si chtějí dát do těla, posílit a vytvarovat svou postavu, zlepšit si celkovou kondici, poznat nové přátele, stát se součástí týmu, postupně budovat své sebevědomí, účastnit se interních akcí plných smíchu,vyblbnout se,…Zkrátka užívat si víc než “jen” lekce fitness tance :)

Sestavy jsou jednoduché, obsahují taneční kroky i posilovací cviky a zvládne je opravdu každý. Skupinové lekce v současné době nejvíce navštěvují dívky/ženy/maminky jakéhokoli věku, ale ani děti cca od 10 let v doprovodu své maminky nejsou výjimkou :) Na kurzu samozřejmě mezi sebe rády uvítáme i zájemce z řad kluků/pánů, kteří mají tento typ pohybu rádi. 

Do kurzu je možné se připojit libovolně kdykoli během roku až do naplnění maximální kapacity členů… není potřeba nutně začínat od října.

Často kladené otázky a odpovědi naleznete ZDE.

JAK LEKCE PROBÍHAJÍ?

Hlavní náplní lekce je obvykle cca 6-7 písniček, na které společně tančíme jednotlivé sestavy a díky kterým rozproudíme celé tělo, zpotíme se a nastartujeme metabolismus a spalování tuků na plné obrátky. Každý druhý trénink se učíme zbrusu novou sestavu a v mezičase opakujeme ty starší.

Abychom poskytli tělu potřebnou změnu a znovu nastartovali spalování na plné obrátky, bývá součástí některých lekcí i důkladné posilování na konci hodiny, neboť máme vyzkoušeno, že v této části lekce jsou posilovací cviky pro ideální vytvarování těla nejúčinnější..

A konečně v poslední části (na konci hodiny) se samozřejmě řádně protahujeme, abychom svalům pomohli v relaxaci a zvýšili jsme pružnost celého těla. 

Přehrát video

CO SI VZÍT S SEBOU NA LEKCI?

Potřebovat budete:

 • sportovní oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně
 • sportovní obuv s podrážkou, která nezanechává šmouhy na podlaze
 • dostatek pití
 • po předchozím upozornění od lektorky – podložku na zem (karimatka / deka / silnější ručník…pro posilování a protažení na zemi)
 • a to nejdůležitější: dobrou náladu a chuť si “zamakat” a pobavit se :)

RECENZE

Pokud by Vás před návštěvou lekce zajímalo, jak hodnotí kurzy FitnessDance přímo klientky, které kurzy navštěvují a jsou již i čestnými členkami, tak TADY naleznete jejich recenze i upřímné postřehy z lekcí :) 

KURZOVNÉ

Svou první “zkušební” lekci má každý ZDARMA.

Individuální dohoda ohledně kurzovného (například při práci na směny apod.) je samozřejmě možná, nebojte se zeptat :)

DOSPĚLÍ:

 • 1300 Kč/ čtvrtletí/ 13 lekcí (říjen až prosinec; leden až březen; duben až červen). Cenově nejvýhodnější varianta. Při volbě této varianty uprostřed probíhajícího čtvrtletí je částka kurzovného vypočtena individuálně dle aktuálního data.
 • 500 Kč/1 měsíc

NEBO

 • PERMANENTKY:

10 LEKCÍ (platnost 4 měsíce, 1100 Kč)

5 LEKCÍ (platnost 2 měsíce, 600 Kč)

O letních prázdninách je kurzovné řešeno formou jednorázových vstupů 100 Kč/lekce.

DĚTI / MLÁDEŽ (cca 10-17 LET):

 • 1000 Kč/ čtvrtletí/ 13 lekcí (říjen až prosinec; leden až březen; duben až červen). Cenově zvýhodněná varianta. Při volbě této varianty uprostřed probíhajícího čtvrtletí je částka vypočtena individuálně dle aktuálního data.
 • 400 Kč/ 1 měsíc

NEBO

 • PERMANENTKY:

10 LEKCÍ (platnost 4 měsíce, 900 Kč)

5 LEKCÍ (platnost 2 měsíce, 500 Kč)

 • do kurzu je možné se připojit kdykoli během roku až do naplnění  maximální kapacity členů, každý má svou první lekci zdarma na vyzkoušení
 • kurzovné se platí vždy do 20.dne předcházejícího měsíce
 • nákup permanentky vystavené na Vaše jméno kdykoli po předchozí domluvě
 • permanentky jsou přenosné, tzn. pokud onemocníte a nemůžete dál na lekce chodit, můžete permanentku darovat kamarádce :)
 • platby jsou bezhotovostní – převodem na účet 
 • individuální domluva ohledně kurzovného není problém (např. při práci na směny apod.)
 • u nových zájemců probíhá platba až po absolvování první lekce, kterou mají zdarma. V tomto případě je potřeba uhradit kurzovné do dalšího tréninku (tzn. obvykle do týdne) – částka je vždy vypočtena individuálně dle termínu nástupu do kurzu v případě zakoupení čtvrtletní varianty členství
 • jelikož si jako majitelka kurzů zakládám na férovém jednání, v mých kurzech máte jistotu, že v případě zrušení lekce ze strany lektorky, dostanete své kurzovné za tuto zrušenou lekci zpět (100 Kč/lekce) – samozřejmě neplatí pro majitelky permanentek :) Toto nikde jinde u podobných kurzů a kroužků bohužel dosud zvykem není a platíte tam i neproběhlé lekce, což mě vždy v praxi udivovalo.
 • pokud by Vám jeden trénink týdně nestačil, na druhý a každý další kurz máte slevu 50 %
 • v případě nemoci či neúčasti na lekci z jiného důvodu, máte možnost si lekci nahradit v jiném městě – viz. aktuální kurzy
 • odpovědi na často kladené dotazy naleznete ZDE.

Zalíbil se Vám tento typ cvičení, ale nevychází Vám časově, nemáte hlídání pro malé děti nebo Vám v pravidelném cvičení brání jiné okolnosti? Pak mrkněte na novinku vytvořenou právě pro Vás – ONLINE LEKCE viz.  “Domácí FitnessDance”

Pro zájemkyně: Chcete si skupinové lekce FitnessDance vyzkoušet? Přihláška na první lekci zdarma je pro Vás zde:

Pro nové členky: První lekci již máte za sebou a rádi byste pokračovali? :) V tom případě Členská přihláška čeká tady:

Pro stávající členky skupinových lekcí: Nepolevujeme a jedeme dál! :D

error: Content is protected !!