+420 721 640 525
info@fitnessdance.cz

Domácí FitnessDance

Co si představit pod pojmem "online lekce FitnessDance"?

Lekce FitnessDance (ať už klasické nebo online) jsou určeny všem, kteří se rádi baví, tančí, užívají si hudbu nových i starších nadčasových hitů a zároveň si chtějí dát do těla, posílit a vytvarovat své tělo, zbavit se stresu a zlepšit si celkovou kondici. Sestavy jsou jednoduché, obsahují taneční kroky i posilovací cviky a zvládne je opravdu každý.

Na klasických skupinových lekcích kurzu FitnessDance se mi stále častěji objevují slečny/paní/maminky, které tento způsob pohybu moc baví a zamilovaly si ho, ale od pravidelného docházení na lekce je dělí nějaké důvody/problémy…např. nemají čas zrovna v době konání lekce, nemají hlídání pro svoje prcky, pracují na směny, nemohou dojíždět do místa, ve kterém kurz probíhá, nezbývá jim dost finančních prostředků pro pravidelné platby za skupinové lekce anebo se třeba jen jednoduše stydí tančit v kolektivu (i když toho posledního důvodu se na mých kurzech rozhodně nikdo bát nemusí – jsme zkrátka parta holek, co se přišla vyblbnout a zasportovat si, nikdo nikoho neokukuje a nesoudí, jsme na stejné vlně :)

Z tohoto důvodu a na přání kamarádek a klientek jsem se rozhodla vytvořit i online kurzydomácího FitnessDance”, které může absolvovat kdokoli, kdykoli se mu to hodí, bez časového pressu, bez nutnosti někam dojíždět, v pohodlí svého domova, za poloviční cenu klasického kurzu a klidně i v přítomnosti svých prcků (moje děti velmi rády blbnou a tančí se mnou, o to větší zábava to potom je :))

Cena jednotlivých online setů (650 Kč) je konečná a přístup k lekcím zakoupeného setu je neomezený. Můžete tedy cvičit kdykoli, jak dlouho je Vám libo, kolikrát chcete a všude tam, kam dosáhne internetové připojení :D

Aktivní členky klasických skupinových lekcí mají po dobu trvání svého členství automaticky přístup na online lekce Domácího FitnessDance zcela zdarma. Lze tedy takto pokrýt např. výpadek skupinových lekcí o letních prázdninách, trénovat sestavy doma a na lekcích být “za machra” :D anebo zkrátka nevypadnout z rytmu ani v čase mezi jednotlivými tréninky :)

Každý set domácího Fitnessdance vždy obsahuje:

10 TUTORIÁLŮ TANEČNÍCH KROKŮ, kde se vždy naučíte jednu danou sestavu na konkrétní písničku, kterou si na konci tutoriálu pro lepší zažití nových kroků rovnou společně zatančíme.

10 TANEČNÍCH SESTAV již bez učení – určeno pro ty, kteří již sestavu znají a umí z tutoriálu nebo ze skupinové lekce a můžou tedy rovnou tančit. Sestavy jsou natočeny jednotlivě, jejich pořadí i počet ve Vašem aktuálním tréninku si tedy určujete dle libosti.

Online lekce FitnessDance si jednoduše přizpůsobíte svým aktuálním možnostem.

Nemáte zrovna celou hodinku času? Nevadí, zkrátka si dnes dáte jen půlhodinku…ze setu si vyberete a zatančíte třeba jen 4 nebo 5 písniček.

Chcete si užít netradiční pohyb a legraci s kamarádkou? Ano, i k tomu lze domácí FitnessDance použít..člověk by nevěřil, jak se s kamarádkou nasměje při učení sestaviček a jejich následném provedení :D

Co když si sestavičku vůbec nepamatujete a potřebujete připomenout kroky? Není nic jednoduššího než si znovu pustit tutoriál a všechny kroky si připomenout. Během pár opakování se Vám sestava dostane do hlavy, nebojte :)

Ale protože názorná ukázka je někdy víc, jak tisíc slov, tady se můžete mrknout na krátkou ukázku ze skupinových lekcí.

A malá “ochutnávka” ze setu online Fitness-tance:

error: Content is protected !!